Порядок і умови використання

Угода, політика конфідіційності та використання персональних даних

Справжню угоду користувача (далі - «Угода») визначає умови використання матеріалів та сервісів сайту zapchastizaz.com.ua (далі - «Сайт»), а також здійснення покупок товарів, представлених на Сайті.

Користувачі - фізичні особи (у тому числі представники юридичних осіб), що володіють можливістю візуального ознайомлення з розміщеною на Сайті інформацією.

Адміністрація Сайту - правовласник домену сайту zapchastizaz.com.ua.

Продавець товарів - фізична особа підприємець Попов Євген Валерійович, реєстраційний номер платників податків 2692405812.

Адреса прийому звернень, претензій і пропозицій продавцем товарів: 69050, г. Запорожье, ул. Космічна, 119. Електронна пошта info@zapchastizaz.com.ua.

Загальні умови

Використання матеріалів і сервісів Сайту, здійснення покупок товарів регулюється нормами чинного законодавства України.

Ця Угода є публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається що приєднався до цієї Угоди. Користувач, роблячи покупку на Сайті, підтверджує, що ознайомлений з умовами Угоди і згоден з ним.

Адміністрація Сайту і Продавець товарів має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Такі зміни вступають в силу після закінчення 3 (трьох) днів з моменту розміщення нової версії Угоди на сайті. При незгоді Користувача з внесеними змінами він зобов'язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту. Користувач зобов'язаний самостійно стежити за зміною умов цієї Угоди перед вчиненням кожної покупки.

Зобов'язання Користувача

Використання матеріалів сайту без згоди Адміністрації Сайту не допускається.

Коментарі та інші записи Користувача на Сайті не повинні вступати в протиріччя з вимогами законодавства України і загальноприйнятих норм моралі та моральності.

Користувач попереджений про те, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності за відвідування і використання ним зовнішніх ресурсів, посилання на які можуть міститися на сайті.

Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе відповідальності і не має прямих або непрямих зобов'язань перед Користувачем у зв'язку з будь-якими можливими втратами або збитками, пов'язаними з будь-яким вмістом Сайту, реєстрацією авторських прав і відомостями про таку реєстрацію, товарами або послугами, доступними або отриманими через зовнішні сайти або ресурси або інші контакти Користувача, в які він вступив, використовуючи розміщену на Сайті інформацію або посилання на зовнішні ресурси.

Користувач приймає положення про те, що всі матеріали і сервіси Сайту або будь-яка їх частина можуть супроводжуватися рекламою. Користувач згоден з тим, що Адміністрація Сайту не несе будь-якої відповідальності і не має будь-яких зобов'язань у зв'язку з такою рекламою.

Гарантія на товар

Гарантійні зобов'язання не поширюються на витратні запасні частини (расходники) і матеріали (масла, фільтри, технічні рідини, автокосметика, лампи, свічки, електронні блоки, запобіжники і т.п.). Даний вид товару перевіряється на його цілісність і працездатність в момент отримання і претензії щодо недоліків даних товарів можуть бути пред'явлені тільки в перебігу двох днів з моменту його отримання.

Товар, який має візуальні дефекти (обумовлені процесом виробництва або зберігання) може бути замінений на аналогічний, або відшкодована його повна вартість.

Якщо товар підлягає поверненню через його дефект, і він уже встановлювався на автомобіль, Покупцеві необхідно надати:

  • довідку і висновок сервісної станції про проведення робіт по установці даного товару на автомобіль клієнта і його непридатності;
  • копію замовлення-наряду автосервісу, де проводилася установка товару на автомобіль;
  • копію сертифіката відповідності на надання послуг, що надаються сервісом (в разі, повернення продукції торгової марки «KYB»);
  • документ, що підтверджує факт придбання товару у Продавця.

            Гарантійна заміна дефектної продукції виробництва ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» можлива тільки в разі установки продукції станціями технічного обслуговування корпорації УкрАВТО.

            Продавець не несе гарантійних зобов'язань, якщо має місце: 

  • нормальний і природний для певного терміну експлуатації знос деталі;
  • пошкодження деталі в результаті ДТП, неписьменною її установки або недбалої експлуатації, або будь-яке інше механічне пошкодження;
  • несправність запасних частин паливної системи або системи випуску, внаслідок використання класу палива, моторного масла не передбачених виробником автомобіля чи інших технічно несумісних / непередбачених деталей;
  • ушкодження (особливо деталей підвіски і рульового управління), що виникли через неакуратне водіння на нерівностях дороги або внаслідок істотних дефектів дорожнього покриття;
  • установка деталі клієнтом самостійно або на СТО не має дозволу на проведення даного виду робіт.

            Гарантійний термін на не обумовлені в абзаці 1 цього розділу товари становить 30 календарних днів або інший термін, встановлений виробником товару, починаючи з дня отримання замовлення Користувачем.

Повернення товару

Повернення з інших причин можливий при повній справності товару і за умови, що він не встановлювався на автомобіль. Такий товар може бути повернутий Вами або замінений протягом 14 днів з моменту отримання товару. Повернення товару здійснюється за попереднім погодженням. Продавець не здійснює виїзд до Покупця при поверненні товару. Пересилку товару, що повертається оплачує Покупець.

Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд (упаковка, пломби, ярлики), споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару (накладна, товарний або касовий чек). Для повернення товару також необхідний документ, що засвідчує особу.

При поверненні товару належної якості, його вартість повертається не пізніше ніж через 10 днів з моменту отримання товару та письмової заяви Покупця, проте в межах зазначеного терміну Продавець має право провести експертизу товару з метою визначити його якість і збереження споживчих властивостей.

Для повернення товару, а також в разі пред'явлення претензій до якості товару буде необхідно зробити умови повернення товару:

  • заповнити заяву на повернення товару
  • додати копію товарного чека

В разі повернення товару належної якості, передати товар в упаковці і повної комплектації, з усіма комплектуючими і повним комплектом приладдя, вказані у технічній документації (технічний паспорт або замінюючий його документ). Товар не повинен мати механічних дефектів.

Правила повернення грошових коштів

 Повернення грошових коштів за товар, що повертаються, здійснюються тільки після виконання всіх необхідних умов повернення товару:

  • заповнити заяву на повернення товару;
  • додати копію товарного чека;
  • надати документ, що засвідчує особистість.

Повернення грошових коштів здійснюється способом, яким здійснювалась оплата товару - поштовим / банківським переказом на зазначені Покупцем реквізити, або готівкою.

Повернення грошей здійснюється тільки на підставі письмової заяви із зазначенням ПІБ та тільки при пред'явленні документа, що посвідчує особу.

Доставка товару

Доставка здійснюється транспортними компаніями "Нова Пошта", "Джастін", "Делівері". Адреса представництв цих компаній вказано на сайтах транспортних компаній. Термін доставки відповідно до термінів, встановлених транспортними компаніями.

Якщо у Вашому населеному пункті немає приватних транспортних компаній, доставка здійснюється Укрпоштою. Термін доставки від 7 до 30 днів.

Інші умови

Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з ним, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягає примусовому виконанню не тягне недійсності інших положень Угоди.

Бездіяльність з боку Адміністрації Сайту у разі порушення будь-ким з користувачів положень Угоди не позбавляє Адміністрацію Сайту права зробити пізніше відповідні дії на захист своїх інтересів та захист авторських прав, які охороняються відповідно до законодавства матеріалу Сайту.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди і безумовно приймає їх.

Використання персональних даних

Підписанням цього договору Користувач, з огляду на вимоги Закону України "Про захист персональних даних", підтверджує і надає Адміністрації Сайту і Продавцю згоду на обробку його персональних даних, які були або будуть передані у зв'язку з використанням Сайту або на виконання замовлення на покупку товару. Користувач підтверджує і гарантує, що він має всі необхідні правові підстави для передачі вищевказаних даних для їх подальшої обробки з метою організації та надання Користувачеві якісних послуг, без будь-якого обмеження термину та способом, у т.р. для їх використання і поширення, зміни, передачі або надання доступу до них третім особам у випадках, передбачених чинним законодавством України, а також для передачі персональних даних третім особам та здійснення відносно них будь-яких інших дій, якщо це пов'язано із захистом прав Користувача , Адміністрації сайту або Продавця. Користувач звільняє Адміністрацію сайту або Продавця від будь-якої відповідальності, в тому числі будь яку моральну шкоду, майнові збитки, неотримання доходу, завдані будь-яким особам, внаслідок будь-яких суперечок, претензій, вимог, або судових спорів з або у зв'язку з персональними даними. Користувач приймає на себе повну відповідальність перед такими третіми особами, у тому числі за відшкодування збитків і шкоди. Користувач зобов'язується відшкодувати Адміністрації сайту та Продавцю будь-які майнові збитки, моральну шкоду, неотримання доходу, в т.р. судові витрати та витрати на консультаційні послуги, що виникли внаслідок порушення Користувачем зазначених вище запевнень та гарантій, або в разі задоволення судом позову. Вищенаведені зобов'язання, засвідчення і гарантії необмежені терміном, вони є безумовними і безвідкличними.