Про компанію

Інтернет магазин Запчастини ЗАЗ найстаріший інтернет магазин по запчастинах для автомобілів вироблених на Запорізькому автомобілебудівному заводі. У тестовому режимі магазин був запущений у вересні 2006 року, в березні 2007 року була розроблена і запущена повнофункціональна версія сайту. На ринку запчастин працюємо з 1993 року. Досвід продаж і наш професіоналізм один з найвищих на ринку. Накопичено чималий досвід роздрібних і оптових продаж, а також технічних консультацій. Мінімальний стаж роботи провідних менеджерів у запчастинах 7 років. Стабільний, дружний, мотивований колектив, у якому немає "текучкі".

Переваги

Чим ми кращі за інших? Асортимент, ціни, логістика (доставка), оперативність, чесність і відповідальність перед покупцем, складські запаси, опис запчастин.

Асортимент - за кількістю і різноманітністю нам немає рівних, наприклад асортимент представлений в розділі "запчастини Таврія Славута" не має собі рівних як за кількістю брендів, так і за кількістю найменувань.

Ціни - ми намагаємося тримати найнижчі ціни. Не завжди і не скрізь виходить, але більш ніж на 98% асортименту у нас або найнижчі ціни, або не вище ніж у інших.

Логістика (доставка) - особисте ставлення з транспортними компаніями давні і на високому рівні, тому, якщо не дай бог, виникають проблеми - вони вирішуються оперативно. У нас величезний досвід в упаковці - Ваш товар приїде до Вас добре упакованим і неушкодженим. При упаковці використовуються тільки нові коробки і фірмовий скотч, що виключає несанкціонований і непомітний розтин Вашої посилки.

Оперативність - відправка день у день або на наступний день. Тут є винятки - запчастини представлені в розділі тюнінг відправляються раз на тиждень по п'ятницях.

Чесність - якщо запчастина китайська або "зроблена в підвалі", у нас про це чесно написано. Ми не видаємо китайську запчастину з написом "зроблено в Польщі", за запчастину європейської якості. Якщо клієнтові не сподобалася запчастина і він залишив аргументований відгук в коментарях, такий коментар не видаляється, приклад .

Відповідальність - ми зацікавлені, щоб Ви стали нашим постійним клієнтом. Одноразові покупки не наша мета. Тому намагаємося відповідально підходити до своєї роботи - професійно консультуємо наших клієнтів, приймаємо повернення від наших постійних клієнтів у разі, якщо запчастина не знадобилася, гарантія само собою, термінова допомога з транспортними компаніями.

Складські запаси - всі запчастини, які мають статус "є в наявності" реально присутні на нашому складі на 99.99%. Ви реально можете приїхати до нас і купити. Звичайно ж, зрідка бувають поодинокі "накладки", не без цього, але, в цілому, як бачите на сайті, так і є.

Описи запчастин - в картці товарів намагаємося представити якомога більше інформації для клієнта. Звичайно ж до бажаного ще дуже далеко, але у порівнянні з іншими, у нас найбільш повний і професійний опис запчастин.

Ми постійно розвиваємося, впроваджуємо новинки та інноваційні технології. Наприклад ми одні з перших в Україні запровадили на етапі оформлення замовлення вибір транспортної компанії, відділень з посиланням на карти, розрахунок вартості доставки, самостійну роздруківку стікерів для транспортних компаній, автоматичну розсилку СМС з номерами декларацій. Це все було здійснено за допомогою API транспортних компаній, дозволило помітно поліпшити зручність оформлення замовлення, різко зменшило кількість логістичних помилок і плутанини, завдяки повного виключення людського фактора.

Запчастини ЗАЗ - Ви придбаете за найвигіднішою ціною, заощадите на доставці, про Вас подбають проффесіонали своєї справи, без нервування і ускладнень отримаєте своє замовлення.

Та й просто приємно мати справу з лідерами, а не з відстаючими.

Звичайно ж, кожна компанія намагається виставити себе в позитивному світлі, і ми не виняток. Тому найкраще підтвердження наших слів, нашого професіоналізму і якості нашої роботи - сотні позитивних відгуків про нас та про наш сервіс на форумах, у блогах та соціальних мережах, як в нашій країні, так і за кордоном. Так так, трохи "похвалимося" - у нас є невелике число покупців з Єгипту, Сирії, Колумбії, республік колишньої Югославії, Польщі, Болгарії та з республік колишнього СРСР.

Звичайно ж рідко, але бувають проблеми, пересорт та затримки. Брак в кінці кінців, це проблема для всіх, і для Вас і для нас, але так буває, та від цього нікуди не дінешся. Але, ми не відвертаємося від проблем і не "включаємо дурника", та якщо друга сторона адекватно та без емоцій аргументує, ми завжди вирішимо проблему.

Телефони, адреса і карта проїзду на сторінці Контакти .

Наші сертифікати (клікабельні):

Сертифікат якості Запчастини ЗАЗ №1

Сертифікат якості Запчастини ЗАЗ №2