Доставка за межі України

При дзвінках позамежою України додавайте перед номером телефону +38

При зверненні по електронній пошті мова письма - українська, російська, англійська.

Доставка тільки державною поштою. З цієї причини є обмеження - максимальна вага посилки 20 кг і сума найбільших сторін не більше 120 см, тобто габаритні деталі, наприклад бампер, відправити не зможемо. Гарантія та повернення, як і для покупців з території України.

Орієнтовна вартість доставки і терміни.

На прикладі отриманих замовлень.

Чехія, Пльзень. Вага замовлення 1.5 кг. Склад замовлення помпа Сенс і дрібнота. Вартість доставки 21 €. Термін 6 днів.
Німеччина, Мюнхен. Вага замовлення 10 кг. Склад замовлення випускний колектор Лачетті і прокладки. Вартість доставки 41 €. Термін 11 днів.
Норвегія, Корген. Вага замовлення 11 кг. Склад замовлення поворотний кулак Ланос. Вартість доставки 44 €. Термін 19 днів.
Колумбія, Пасто. Вага 8 кг. Склад замовлення - два колісних диска Таврія. Вартість доставки 81 $. Термін 42 дня.
Польща, Миколув (Mikołów). Вага 1,9 кг. Склад замовлення - запчастини до коробки Ланос (18 найменувань). Вартість доставки 24,8 €. Термін 17 днів.

Сплата

Сплата картою Віза або Мастеркард через сервіс www.liqpay.ua (комісія 3.25%) або через найближчий великий банк за системою переказів Western Union (комісія 1%). Детальніше в листі після оформлення замовлення.

Митні платежі.

У кожній країні своє законодавство, уточнюйте на своєму відділенні пошти. Нижче наведені приклади ЄС для безпошлінного ввезення на 20.07.2019.

ЄС. До 45 євро і до 30 кг.

Хрупкі деталі не висилаємо. Імовірність що вони доїдуть в цілосності, близька до нуля. На пошті дуже недбало поводяться з посилками.

Увага! Ми не відправляємо в росію та білорусь.