Ланос Сенс

Болт кріплення кульової опори до важеля Ланос Нексія GM - 94500833

Артикул 94500833  Підкатегорія Ходова
39 грн
Доставка
  • Нова Пошта
  • Делівері
Оплата
  • При отриманні товару (післяплата). Картою онлайн. Безготівковими на рахунок. Оплата частинами від ПриватБанк. Покупка частинами від Монобанк. Плати частинами від А-Банк. Сплачуйте частинами від ПУМБ. Легка розстрочка від Sense Bank.
  • Покупка частинами від Монобанк Оплата частинами від ПриватБанк Плати частинами від А-Банк Сплачуйте частинами від ПУМБ Легка розстрочка від Sense Bank
Опис

Болт кріплення кульової опори до важеля Ланоса Сенс Нексія GM.

Болт кріпить кульову опору до важеля, на одну кульову необхідно 3 болти. Не комплектується гайкою. Із заводу кульова до важеля кріпиться заклепками. Для всіх моделей Ланос, Сенс та Нексія, всіх років випуску.

Всі гайки, болти та шайби в ходовий Ланос - скріншоти з каталогу та посилання на всіх виробників.

Відгуки
Святослав П
Придбав товар

Товаром та обслуговуванням задоволений !1

Артём С
Придбав товар

Покупали шаровую муг с ней болты в комплекте один болт зализался от слабой затяжки пришлось покупать отдельно.

Переваги: Затянулся как положено.

Недоліки: Нет.

Відгуки і коментарі можуть залишати тільки авторизовані відвідувачі

Якщо Ви вже зарєестровани - авторизуйтесь

* відмічені поля заповнюються обов'язково
Оцените товар:

Відгуки і коментарі можуть залишати тільки авторизовані відвідувачі

Якщо Ви вже зарєестровани - авторизуйтесь

* відмічені поля заповнюються обов'язково